Úvodná stránka » Napíšte nám » Forum Goldwing

Nezabudnite prosim napísať do políčka kontrolný kód ktorý sa nachádza v pravo vo vyšrafovanom políčku.

Pravidlá uživateľov diskusného fóra:

1.Do fóra zasielajte textové píspevky na témy spojené s klubom GWCSK, jeho členov,motorkiek/značky GW-/ a príbuzné témy.

2.Osobné spory si vybavujte prosim súkromnou korešpondenciuou a nezaťažujte tým toto fórum.

3.Sú zakázané sprosté slová a iné vulgarizmy -takéto príspevky budú vylúčené s tohto fóra.

4.Predaj a kúpu píšte do sekcie Inzercia s fora budu vymazané. 

 Za pochopenie ďakujeme.

Pridať komentár


Zvýraznené položky sú povinné.

Prehľad komentárov

 1. halloween (Arpi, 28.10.2014 8:55:04) Odpovedať

  Mumlo, žiaľ tak ako aj minulý rok, je akcia organizovaná v absolútne nevhodný čas, pretože ide o dni kedy sa možno druhýkrát v roku stretávajú celé rodiny a pripomínajú si zosnulých. Veľmi radi by sme s Valikou prišli, ale v takýto termín to nie je možné. Škoda, lebo sú to veľmi dobré akcie a nepochybujem, že tpo bude aj teraz tak.

 2. Halloween (Mumlo, 27.10.2014 15:24:20) Odpovedať

  Priatelia Halloweenské stretnutie na Homôlke sa už blíži. Ten kto si ešte neobjednal ubytovanie tak nech sa nahlási do stredy , aby vedeli na chate všetko pripraviť. Ak niekto viete aj o niekom kto chce ísť od Harleyákov, tak dajte aj im vedieť ,lebo od nich sa zatiaľ nikto nenahlásil.
  Mumlo

 3. názor (Juraj, 22.10.2014 17:00:31) Odpovedať

  Arpi vzásade s tebou súhlasím BMW je BMW to je fakt ale pravdou je aj to, že kopa elektroniky má tiež svoje úskalia a ked sa to serie tak sa to serie a potom je problém poznám aj to od BMW dokonca vlastná skúsenost. Každopádne platí staré známe 100 ludí 100 chutí . Ja osobne som dal prednost GW a nie K1600 lebo si myslim že v jednoduchosti je dokonalost a za tie roky hadam už vedia čo robia a vlastne sám si to viem aj servisovať čo u BMW je v celku problem vela vecí a treba navštevovať značkový servis a to je tiez nie zanedbatelná položka .

 4. GW alebo BMW? (Arpi, 22.10.2014 10:11:07) Odpovedať

  Chlapci, úplne súhlasím s tým, že GW je obyvačka na kolesách, za 2 roky mám 42.000 km. Jednu vec si treba uvedomiť: GW je najdrahší polotovar na svete! S výbavou, kvalitou spracovania sa s BMW nedá vôbec porovnať (mal som RT i LT od BMW). Na GW nemáš ani jednu 12V zásuvku, zadné repráky si musíš dokúpiť, plexi mechanické s blbým patentom a uchytením, na čalúnenie v kufroch zabudni. To je len časť. Okrem toho plasty na novom GW sú slabšie ako na modeli 2010. BMW je stelesnená precíznosť a podvozok je jedna báseň. Ak by GW mal kvalitu spracovania, výbavu , podvozok a spoľahlivosť ako BMW, bola by to najlepšia motorka na svete. Jazdí sa s GW ako v sne, to je pravda. Ale BMW je BMW...

 5. Maťo (Jozef NZ, 22.10.2014 7:37:04) Odpovedať

  :) :) :) :) presne som vedel ako to dopadne keď sa stretnete :) :) :) :)

 6. Pre Jozefa NZ (Maťo, 22.10.2014 0:50:24) Odpovedať

  Jožo srdečná vďaka !!! Ako sa jazdi na GW viem a BMW už po dnešnom rozhovore ani skúšať nebudem, rozhodne kupujem nového Goldwinga. Všetkým kto sa mi snažili pomôcť ďakujem a tebe Jožo ešte raz veľké ĎAKUJEM. Maťo

 7. pre Mata (Juraj, 21.10.2014 19:57:20) Odpovedať

  No ako om už spomenul ostal som u GW a čo ti napísal Jozef tak s tým úplne že suhlasím pokial viac jazdíš sam tak by som asi s istotou volil to BMW ten goldás je taký kredenc ale to neznamená že je zlý ale pre jedného skor by som zvolil to BMW ja ked daleko cestujem tak sa mrvím na motorke teda pokial som sam a na to GW sa v podstate nedá sedadlo neumožnuje ale ani nie je treba. v celku som rad že sa tu o tom našom "probleme" ako tak diskutuje ale to je strašne tažko povedat čo je lepšie moja manželka si to GW nevie vynachváliť a previezol som na tej mašine kamarátku inak celkom sa bojí si sadnút somnou na motorku lebo že som blazon a le išla a povedala že neskutočná paráda a to mi ešte na červenej povedala nech prídam ked bude rovina tak som to aj skusil 1x s touto motorkou a vobec som ju nešetril teda tu kamaratku a vystupila zo slovami je to úžastné a vôbec mi neprekažala ta rýchlost a ozaj nebola pomalá. tak že si myslim pokial ste dvaja na cestovanie a pokial nechceš skúšat terén čo asi nie tak na tom GW je ale že neskukočný konfort moja 1 motorka na ktorej mozem jazdit s otvorenou prilbou a to nie som zakrsok mam 192 cm a predne plexi mam vlastne ne 2 velkosti a este su tam tušim dve co sa da dat hore. ak si zvikneš na ten kolos čo mi trvalo cca 500km tak potom je to ozaj paradny stroj troška mi prekáža náklon hned čochreš stupačky ale na druhej strane ta to upozorní že už to stači a netreba viacej blbnút. to je asi vše a pokial ta to unavuje to moje pisanie tak prepáč len som sa z časti chcel podelit o moje dojmi pocity z mojej novej motorky a tou je samozrejme GW.

 8. Pre Maťa (Jozef NZ, 20.10.2014 21:02:19) Odpovedať

  Ahoj Maťo. Kontakt problém samozrejme neni ale od rozhovoru si veľa neslubuj. Prečo ? No lebo môžete sa rozprávať aj dva dni v kuse ale reči sú reči a to, že si sadneš na GW a pojazdiš aspoň jeden den a toto isté spraviš z GTL ti dá viac ako nejaké debaty. Každému sa predsa páči niečo iné, ak jazdiš rád sám a rýchlo nejde ti až tak o vyslovené pohodlie tak sa ti GTL bude páčiť. Tie moto sú obydve dobré, ide o to čo ti viac vyhovuje. Určite by si ich mal vyskúšať a rozhodnúť sa sám na základe svojich pocitov. Držím palce a daj potom vediet čo si kúpil, mi jazdime GW aj BMW takže sa budeš môcť aj pridať na nejaký ten výlet ak budeš chcieť. Kontakt 0904 303 303 čau Jožo

 9. Mato (Lojza, 19.10.2014 18:54:19) Odpovedať

  zkus mezi členy na strankách
  http://www.goldwing.cz/clen.html

 10. Jozef NZ (Maťo, 18.10.2014 20:47:51) Odpovedať

  Zdravim. Jozef ďakujem za tvoju odpoved, už som ani neveril , že sa niekto ozve. Prosímťa kontakt na toho chalana nejaký nieje? Rád by som sním prehodil pár slov. Ďakujem. Maťo

 11. Pre Maťa a Juraja (Jozef NZ, 15.10.2014 10:06:50) Odpovedať

  Ahoj chlapi. Jediný koho na SK poznám kto tieto motorki súčasne mal vie jazdiť a motorkám rozumie je môj kamarát zo Senca. GW 18 kúpil nové v 2006 dnes má na ňom 100 tisíc km +, GTL Exklusive kúpil nové v Mníchove v Júli tento rok a niekedy v septembri ho už aj predal. Od prvéj chvýle ako sňou odišiel do Álp bol nespokojný všetci sme to na ňom aj vydeli,stále mu na nej niečo vadilo a bez prestania hovoril, že "pocit na GW" nedá nič. Stále frflal za spiatočku. Podľa neho na GW nemá nič a už v živote ani inú motorku ako GW nekúpi. Čo sa pitaš na nejaké slabé miesta na GW ja naozaj o ničom zásadnom neviem, GW nejaké muchy má ale to má každá motorka nič neni dokonalé. Na SK jazdi dosť GW čo majú okolo 200 tisíc a niektoré aj viac a čo počúvam okolo seba všetci sú spokojný. Aspoň takto som sa Vám to snažil vysvetliť a povedať čo ktomu z prvej ruky viem. Jožo.

 12. pre Mata (Juraj, 13.10.2014 17:42:46) Odpovedať

  No uvedomujem si že co som napisal o GS sa nedá zrovnavat ani s K1600 a už vôbec nie s GW ale v mojom prípade to je už jendo ostavam u GW prešiel som s tou motorkou asi 1500km a som s tým kredencom spokojný dobre ssa to šoferuje :-) a gazdiná moja je spokojná a hlavne mi netrieska do chrbata že prečo zase letíš tak to je už s mojej strany hadam všetko a prajem ti veeela km a hlavne bez nehody .

 13. GW - BMW (abbe, 11.10.2014 20:00:42) Odpovedať

  Skuste Vaclav Hodny Česky GW.

 14. Oprava (Maťo, 10.10.2014 8:55:56) Odpovedať

  Aby to bolo správne pochopené lebo som sa nepodpisal. Predchádzajúci príspevok som písal ja Maťo a bol pre Juraja. Ďakujem pekne ešte raz. Maťo

 15. ??? (Juraj, 10.10.2014 8:44:19) Odpovedať

  Zdravím. No neviem nejak sa v tom strácam, mňa aj Juraja zaujimalo porovnanie GW vs. 1600 GTL -GT. Ty píšeš o 12 GSA a 1200GT čo sú diametrálne odlišné moto. O tých testoch samozrejme viem a čítal som ich XY ale ako sa testy robia všetci veľmi dobre vieme a pre mna nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, preto som sa obrátil na vás. V každom prípade ti ďakujem pekne za ochotu pomôcť.

 16. nazor (Juraj, 9.10.2014 15:38:51) Odpovedať

  No každopadne som rad ze nie som tu sam s problemom res. dilemou ale pre Mata jazdil som R1200GSAdventure a možem povedat že bmw je určite podvozkovo na tom lepšie a myslim si že aj ta K1200GT hlavne pri malej rýchlosti už okolo 40km je aj ten GW doooost dobrý neviem nikto nepíše ale osobne si myslim ze čo sa týka podvozku tak BMW je asi na tom lepsie ma vela možnosti ako si ho nastavit a podobne ale na druhej strane vela techniky a hlavne elektroniky je velký predpoklad poruchy a preto som ja osobne zvolil GW ono tuto motorku si vie človek aj sam servisovat kde u BMW je ten servis nutný aspon každý 2 u BMW teda u GS to tak bolo. čítal som rozne testy a zaver každa ma niečo do seba ale netreba ich vraj porovnávat . U6 ju mám a asi nebudem špekulovat je to vlastne nová motorka a hlavne moja gazdiná je spokojna a vzadu čučí a nebúcha mi do chrpta že spomal. to je asi všetko čo si myslím. dakujem a pokial sa tu najde človák čo mi o tom bude niečo viac povedať tak to ocením.

 17. Rada (Maťo, 9.10.2014 14:32:16) Odpovedať

  Dobrý den. Ja riešim to isté ako Juraj, neni tu medzi vami niekto kto má GW 1800 a zároveň BMW K 1600 GTL ? A úprimne povie plus a mínus týchto motoriek ? Keď sa spýtam majiteľa GW na názor je odpoveď vždy jednoznačne Goldwing,keď som sa bavil z ľudmi čo majú GTL tak tý hádžu rukou nad Goldwingom. Neviem komu veriť a preto hľadám človeka čo ich má obidve.... Ďakujem vopred za akúkoľvek radu alebo bližšiiu info.

 18. Rada (Juraj, 8.10.2014 18:40:23) Odpovedať

  prosím o skusenosti s gw 1800 kupil som si teraz taku motorku je krasna velmi malo km ma najazdene a je vo výbave deluxe ale stale bojujem a uvažujem nad BMW K1600GT a pre to by som Vas rad poprosil či GW funguje bez problemov co si myslim že ano a niake tie slabe miesta toho GW PS. r.v2010 a najazdene ma 11000km Dakujem za radu .

 19. Kaskády (BigRad (Radek), 5.10.2014 20:27:21) Odpovedať

  Paľo, bylo to bezva, jsem rád, že jsem dojel..:)...a snad jsem trochu vylepšil úbytek v účasti svým dojezdem v sobotu :)

 20. Kaskady 2014 (Palo, 5.10.2014 13:24:59) Odpovedať

  Dakujem za pozitívne ohodnotenie zrazu som velmi rad že vyšlo aj počasie čo bolo velmi dôležité pri celodennom výjazde akurát ma trochu mrzí,že mohla biť aj váčšia účasť a mohli ostať tí čo nás opustili v sobotu či už rano alebo poobede z rôznych dôvodov.

 21. Vsetko najlepsie "Blondak" (Marankovci, 4.10.2014 21:22:10) Odpovedať

  Ferko, k meninam Ti prajeme hlavne vela zdravia, pohody a mooooc stastnych km na vysnivanej " 3 kolke" spolu s "brunetkou" Ivkou :-). Marankovci z " Pod Kanala"

 22. meniny (blondak, 4.10.2014 17:45:42) Odpovedať

  Ferkovia vsetko najlepsie k meninam vela kilometrov bez nehody praju fero&iva

 23. oficialny (strapaty, 24.9.2014 23:12:45) Odpovedať

  Konečne oficiálne s čistou hlavou som si užil zraz Gw obrovské poďakovanie Strapaty &Miriam;-)

 24. sraz Kaskady (Lojza, 24.9.2014 22:17:17) Odpovedať

  foto
  http://drlik.jalbum.net/Kaskady%202014/

 25. DVD zraz Kaskady 2014 (Pavol Greksa BONARIO sro, 24.9.2014 9:42:22) Odpovedať

  GOLDWING zraz 2014 Kaskády
  Krátky Showrel k DVD ktoré pripravujeme z celej akcie. Kto si ho nestihol objednať , tak si ho môže objednať na našej emailovej adrese, je uvedená v titulkoch na videu. Máme veľa krásnych a vydarených záberov.
  ODKAZ:
  https://www.youtube.com/watch?v=JcOj8qG72kA

 26. Poďakovanie (Bohus, 22.9.2014 18:15:50) Odpovedať

  Všetkým zúčastneným na zraze GWCSK v Únovciach. Palo zvládol si to výborne. Teším sa na ďalšie stretnutie.

  .

 27. Kaskády (Radek, 22.9.2014 9:23:02) Odpovedať

  Super sraz Palo, pefektní. Bylo skvělé se zase setkak s tolika milými lidmi na jednom místě.

 28. Kaskády 2014 (Dan, 22.9.2014 3:13:53) Odpovedať

  Dovolím si touto cestou poděkovat VŠEM za milé přijetí a perfektní akci, kterou jsme si moc užili,

 29. Kaskády (Miruš Benčičová, 21.9.2014 20:10:43) Odpovedať

  Moc velké poděkování Palovy a všem organizátorum za krásný zážitek moooc se nám to líbilo diky všem Mirka

 30. Poďakovanie (Jaro, 21.9.2014 20:07:53) Odpovedať

  Chcel by som touto cestou poďakovať všetkým členom za prijatie do klubu. Ďakujem a prajem veľa šťastných kilometrov.

 31. kaskády (Mirek a Hana Vlašim, 21.9.2014 18:02:17) Odpovedať

  Děkujeme Pavlovi za pozváni a pěkný program, jako vždy to bylo super

 32. sraz Kaskády (Lojza, 21.9.2014 12:04:07) Odpovedať

  Poděkování Palovy a všem organizátorům za super sraz ,zase jste nasadily hóódně vysoko laťku.Díky
  fotky dodám.

 33. sraz Bulharsko (Lojza, 18.9.2014 22:55:12) Odpovedať

  http://drlik.jalbum.net/Bulharsko%20Aheloy/

 34. oznam (Bohuslav R, 10.9.2014 7:34:04) Odpovedať

  V rámci nášho zrazu GWCSK na Kaskádach , je potrebné rezervovať ubytko ,prevadzkovatel hotela podla toho zabezpečí priebeh zrazu k našej spokojnosti.

 35. Pozor pozor (Laco, 9.9.2014 15:13:16) Odpovedať

  http://www.auto.cz/honda-svolava-ke-kontrole-126-000-motocyklu-kvuli-brzdam-82991

 36. ??? (Olda, 9.9.2014 13:36:22) Odpovedať

  áno, Mumlo má pravdu

 37. Kontrola GW (BigRad, 8.9.2014 22:20:00) Odpovedať

  Zdravím kolegové, víte něco o tomhle? : http://www.auto.cz/honda-svolava-ke-kontrole-126-000-motocyklu-kvuli-brzdam-82991

 38. ??? (Mumlo, 5.9.2014 15:45:27) Odpovedať

  Ja som nikoho nemenoval lebo pod tým politickým príspevkom o Ukrajine nebol nikto podpísaný , iba ak by som to prehliadol.
  Toto je stranka GW a preto kto tam zavesí také žvásty je u mňa debil a obmedzenec, aj keby to tam zrovna dal Fico alebo Kiska.
  To je ktomu odo mňa všetko.

 39. DEBIL A OBMEDZENEC iGOR (Igor, 4.9.2014 6:19:32) Odpovedať

  Mumlo ďakujem Ti za tvoju charakteristiku mojej osoby,som teda taký istý ako Jano s jeho videami na youtube.
  Čas všetko ukáže kto je je obmedzenec a debil.
  Ja sa neznížim k urážkam Tvojej osoby.

 40. Politika (Zdeno, 2.9.2014 23:58:08) Odpovedať

  som to zmazal nema to nic spolocne s GW, zavesil to tam Igor.

Zahájenie sezóny 2022

20220506_155930.jpg

Články

22.6.2016

Dunlop Elite 4

Nová Dunlop Elite 4 pneumatika s vysokým kilometrovým výkonom má svoj ​​debut.

archív

Informácie o Slovenskej Republike

 

 

mapa.gif (originál)

Tiesňové telefonné čisla:

Policia:158

Hasičská záchranná služba:150

Zachranná služba:156, 16 155

Mestská polícia:159

Integrovaný záchranný systém SOS:112

Asistenčná služba:

NAMK:18 123

RESCUE:16 154

Rychlostné limity:

Mesto:50 km/h

Mimo mesto:90 km/h

Dialnica:130 km/h

 

 

Predpoveď počasia